UKR | RUS | ENG         

 
дорогий подарунок дорого коштує

ОБРАНЕ - ТЕЛЕФОНИ - ФЛЕШКИ - КОМП'ЮТЕРИ - V.I.P. ПОДАРУНКИ - ПОСЛУГИ - КОНТАКТИ


Унікальні вироби та VIP подарунки від Art-Studio MJ
Лише ручна робота. Лише ексклюзивні матеріали. Тільки розкіш.

     Ексклюзивні вироби класу люкс для статусних та знаменитих людей. VIP подарунки з дорогоцінних металів, екзотичної шкіри та хутра, дерева, каменю та інших унікальних матеріалів. Розкішні тематичні авторські вироби, виконані на індивідуальні замовлення. Унікальні подарунки еліт-класу: золоті гантелі та гирі, золоті бюсти, золоті пістолети та ручки, чохли для телефонів та планшетів зі шкіри крокодила та пітона, золотий кальян, розкішні гаджети в діамантах, люкс меблі, картини, книги, королівські прикраси ювелірні чудеса від Арт-Студії MJ. Нашими виробами та послугами користуються відомі політики, спортсмени, зірки шоу-бізнесу, а також мільйонери та успішні бізнесмени всього Світу.

   Ексклюзивні авторські VIP подарунки для еліти від Арт-Студії MJ

Золотые слитки. Банковское золото. 999,9.  В виде уникальных сувенирных VIP подарков Золотые пасхальные яйца. Уникальный VIP подарок на Пасху. MJ VIP Sport Gold - Золотые гантели, литое золото 999-ой пробы Свадебные бокалы и бутылка шампанского MOET, украшенная золотом и бриллиантами Кубик рубик в кристаллах сваровски. Gold Oscar - Solid Pure Gold 24kt 999 VIP Визитки инкрустированные бриллиантами и кристаллами сваровски Коллекционная VODKA OVAL, украшенная стразами австрийского хрусталя Swarovski Golden Whistle - Exclusive Whistle made from Solid Gold 18kt Папка для документов. Из черной кожи варана, меха пони, и закладки в виде хвоcта норки Авто логотип AUDI из чистого золота инкрустированный бриллиантами Уникальные папки, обложки, альбомы из экзотической кожи. В отделке из драгоценных металлов и камней. Гербы стран и логотипы компаний. Passport Holder Leather Gold Luxury VIP - Уникальные обложки для паспорта из экзотической кожи Кубик рубик в кристаллах сваровски. Золотые VIP таблички, платиновые бейджи, литые золотые значки, награды, призы, кубки, медали, зажимы для денег из платины, закладки для книг с бриллиантами, и другие уникальные изыски от Арт-Студии MJ Golden Key - Keyring made from Solid Gold 750 or 999 Gun Holster Exotic Luxury Edition - Genuine Leather Crocodile, Alligator, Caiman, Python, Cobra, Karung etc GOLD FRAME. Only Luxury. Only Precious Materials. Only Private Order by MJ Precious Seal - Yellow Gold, White Gold, Red Gold Shoes MJ Edition Crocodile Leather Green

Ексклюзивні вироби класу люкс для статусних та знаменитих людей. VIP подарунки з дорогоцінних металів, екзотичної шкіри та хутра, дерева, каменю та інших унікальних матеріалів. Розкішні тематичні авторські вироби, виконані на індивідуальні замовлення. Унікальні подарунки еліт-класу: золоті гантелі та гирі, золоті бюсти, золоті пістолети та ручки, чохли для телефонів та планшетів зі шкіри крокодила та пітона, золотий кальян, розкішні гаджети в діамантах, люкс меблі, картини, книги, королівські прикраси ювелірні чудеса від Арт-Студії MJ.
Нашими виробами та послугами користуються відомі політики, спортсмени, зірки шоу-бізнесу, а також мільйонери та успішні бізнесмени всього Світу.

Ексклюзивні авторські VIP подарунки для еліти від Арт-Студії MJДивіться також інші розділи сайту Арт-Студії MJ:


- Ексклюзивні телефони MJ - мобільні телефони із золота та платини, у шкірі крокодила та пітона, інкрустовані діамантами та іншими люкс матеріалами.
  MJ Nokia 8800 Arte Gold Carbon Luxury Edition with Ukraine Arms Made From Solid Gold 750

Авторські чохли ручної роботи - сумочки, футляри, кейси, портфелі та інші аксесуари з натуральної екзотичної шкіри для будь-яких моделей телефонів та ноутбуків.

 

-
Флешки класу люкс - унікальні флешки виконані з найдорожчих матеріалів у поєднанні з винятковими параметрами – luxury аксесуари для обраних.
MJ USB Flash Drives Key Ring Exotic Leather Gold Platinum Edition -  Crocodile, Ostrich, Python, Iguana, Carung etc USB Flash Drive Leather Edition - Stingeay & Python USB Flash Drive Fur Edition - Red Mink 32gb

- Комп'ютери, ноутбуки та приставки - найшвидші, найкрасивіші, най-най. Єдині у своєму роді. Космічні властивості. Комп'ютери для вибраних.
Super Mini Laptop Ferrari One MJ Limited Edition - Genuine Fur Pony - Royal Kit

- VIP подарунки від Art-Studio MJ - справжній ексклюзив, подарунки та сувеніри для еліти. Неймовірні речі в авторському виконанні. На вас чекає позитивний шок, будьте готові.
Exotic Genuine Leather

- Унікальні послуги - ексклюзивні ювелірні роботи, позолота, гравіювання, шкіра та хутра, дерево, аерографія, художній розпис, інкрустація кристалами Swarovski.

 
 

Ексклюзивні телефони зі срібла, дизайнерські планшети та гаджети, шкіряні флешки, інкрустація рубінами та сапфірами, розпис, гравіювання, тиснення, ексклюзивні ноутбуки, одяг, сувеніри та багато іншого від Арт-Студії MJ.


Украина,
Одесса, ул. Канатная 28, Арт-Студия "MJ"
+38 (094) 947-46-50,   +38 (050) 522-33-30
vipclients777@gmail.com