UKR | RUS | ENG         

 
магазин для мільйонерів та любителів вишуканих речей

ОБРАНЕ - ТЕЛЕФОНИ - ФЛЕШКИ - КОМП'ЮТЕРИ - V.I.P. ПОДАРУНКИ - ПОСЛУГИ - КОНТАКТИ


Унікальні мобільні телефони від Art-Studio MJ
лише оригінали. тільки ручна робота. лише авторські моделі.
розкішний тюнінг будь-яких моделей телефонів на індивідуальні замовлення.


     Ексклюзивні мобільні телефони та смартфони з чистого золота, платини та паладію інкрустовані коштовним камінням, унікальними діамантами, смарагдами, рубінами, сапфірами та кристалами swarovski. А також телефони в обробці з натуральної шкіри класу люкс та дорогоцінних порід червоного та чорного дерева. Іменне кліше та лазерне гравіювання. Крім того розкішні чохли та футляри для телефонів з екзотичної шкіри, а також стаціонарні люкс телефони та унікальні бездротові гарнітури hands free та багато інших гаджетів та розкоші преміум-класу від Арт-Студії MJ.
     Вся продукція виготовляється винятково вручну. Телефонами та аксесуарами від MJ користуються успішні бізнесмени, відомі політики та зірки шоу бізнесу всього світу. Елітні мобільні телефони та аксесуари для обраних від MJ.

     Ексклюзивні телефони в авторському тюнінгу виданні від Арт-Студії MJ: Apple iPhone, Armani, Bellperre, Blackberry, Dior, Goldvish, Google, Gresso, LG Prada, Mobiado, Motorola, Nokia, Porsche, Samsung, Sony, Swarovski, Tag Heuer, Ulysse Nardin, Versace, Vertu, Xiaomi та інші телефони, смартфони, гаджети, люкс чохли та аксесуари.


APPLE IPHONE 15, 14, 13, 12... VIP Customization by MJ

Apple iPhone 5S Gold Pure Cobra, White Crocodile, Royal Frog Red Apple iPhone 5S Platinum, Palladium, Silver, Black Gold and White Gold with Exotic Hides by MJ Apple iPhone 5 White Crocodile Edition Apple iPhone 5 Python Leather Black Platinum Edition Apple iPhone 3G Gold Leather Python & Crocodile Box 585


VERTU PERSONAL VIP EDITION - CUSTOMIZE by MJ

  MJ Luxury Documents Passport Cover and Mobile Phone Vertu Case made from Crocodile Leather vertu ayxta exotic - mj edition - python, varan and cayman leather


MJ - NOKIA 8800 ARTE DIAMOND SINGLE EDITION

Exclusive Mobile Phone - Nokia 8800 Arte Solid Gold 585 MJ Single Copy - Buttons & Keyboard made from Gold 888 Nokia 8800 Arte Solid Gold MJ Single Copy - Buttons made from Gold 888 (Keyboard made from Precious Metals - Silver, Palladium, Rhodium, Platinum, Gold etc) Nokia 8800 Arte Sapphire Platinum Stingray - телефон из платины в коже ската Nokia 8800 Arte Gold L.E. - телефон из литого золота 585 пробы Nokia 8800 Arte Gold Diamond 777 MJ Limited Edition


MJ - BLACKBERRY / PORSCHE DESIGN VIP EDITION

MJ Exclusive Blackberry Porsche Design Gold P9981 Exotic Leather - Alligator Chocolate Arms Blackberry Gold Diamond 777 Blackberry Porsche Design P9981 Gold 777 - Exotci Hide Blackberry Exclusive Handmade Luxury Mobile Phone Case MJ Exotic Leather - Python Skin
 

MJ - MOBIADO, DIOR, GRESSO, TAG HEUER, BELLPERRE, GOLDVISH...
MJ - MOBILE PHONES SWAROVSKI or GEMS EDITION
MJ - MOBILE PHONE CASES &
ACCESSORIES

Luxury Case with Keyring - Karung Leather EV Gold (Yellow and White) Vertu Constellation Mobile Case - Cow & Python Leather  Mobile Case Private Order - Genuine Leather with White, Yellow & Pink Gold Unique Phone Case Exotic Leather Crocodile Skin Mobiado Professional Gold 750 18ct MJ Luxury Documents Passport Cover and Mobile Phone Vertu Case made from Crocodile Leather


      * MJ Limited Edition & Single-Copy - унікальні версії мобільних телефонів та аксесуарів випущені обмеженим тиражем і в єдиному екземплярі відповідно, кожна модель цієї серії індивідуальна та унікальна. Всі моделі Limited Edition комплектуються ексклюзивною коробкою з натурального хутра, і чохлом або сумочкою зі шкіри преміум-класу. На ювелірні VIP вироби MJ Limited Edition розповсюджується гарантія 10 років! Колекції L.E. та S.C. доступні лише за попереднім замовленням.

     Арт-студія MJ представляє ексклюзивні колекції ювелірних мобільних телефонів. Заможна публіка отримала можливість придбати новий, вишуканий аксесуар із дорогоцінних металів та каміння. Тепер цінителі дорогих і вишуканих прикрас можуть з гордістю заявляти, що деталі їхнього телефону не просто вкриті золотом, а цілком виготовлені із золота. І що їх телефон обшитий не простою натуральною шкірою, а шкірою крокодила або пітона ручного вироблення. І найголовніше Ваш телефон єдиний у світі.
     Art-Studio MJ - одна з небагатьох компаній, яка повністю самостійно виготовляє ювелірні мобільні телефони, використовуючи в роботі ручне складання класу "люкс". Ювелірні телефони від Арт-Студії MJ представлені у всьому світі, включаючи бутіки, годинникові та ювелірні магазини, а також найкращі торгові центри світу. Телефони виконані з дорогоцінних металів, містять у собі чисте золото, платину або паладій та інкрустовані унікальними діамантами (класу VS1 і вище, з класичним та унікальним огранюванням - 49, 57, 65, 99 і більше граней), смарагдами, рубінами та іншими . Вироби Арт-Студії MJ засновані на оригінальних моделях провідних виробників телефонів Apple, Nokia, Vertu, TAG Heuer, Samsung, Sony, Microsoft, Goldvish, Bellperre, Mobiado, а також на власних розробках MJ та 777. Колекція MJ Limited Edition представлена ​​на закритих VIP вечірках, приват аукціонах, та різноманітних luxury виставках всього світу.
     У створенні колекції ювелірних телефонів MJ Single Copy беруть участь майстри-ювеліри, художники та дизайнери з Італії, України, Росії, Франції, Німеччини, Австрії та Швейцарії. На виготовлення кожного телефону потрібно від 2 тижнів до 6 місяців кропіткої роботи та майстерності понад двадцять фахівців.


Дивіться також інші розділи сайту Арт-Студії MJ:


- Ексклюзивні телефони MJ - мобільні телефони із золота та платини, у шкірі крокодила та пітона, інкрустовані діамантами та іншими люкс матеріалами.
  MJ Nokia 8800 Arte Gold Carbon Luxury Edition with Ukraine Arms Made From Solid Gold 750Авторські чохли ручної роботи - сумочки, футляри, кейси, портфелі та інші аксесуари з натуральної екзотичної шкіри для будь-яких моделей телефонів та ноутбуків.

 


-
Флешки класу люкс - унікальні флешки виконані з найдорожчих матеріалів у поєднанні з винятковими параметрами – luxury аксесуари для обраних.
MJ USB Flash Drives Key Ring Exotic Leather Gold Platinum Edition -  Crocodile, Ostrich, Python, Iguana, Carung etc USB Flash Drive Leather Edition - Stingeay & Python USB Flash Drive Fur Edition - Red Mink 32gb


- Комп'ютери, ноутбуки та приставки - найшвидші, найкрасивіші, най-най. Єдині у своєму роді. Космічні властивості. Комп'ютери для вибраних.
Super Mini Laptop Ferrari One MJ Limited Edition - Genuine Fur Pony - Royal Kit


- VIP подарунки від Art-Studio MJ - справжній ексклюзив, подарунки та сувеніри для еліти. Неймовірні речі в авторському виконанні. На вас чекає позитивний шок, будьте готові.
Exotic Genuine Leather


- Унікальні послуги - ексклюзивні ювелірні роботи, позолота, гравіювання, шкіра та хутра, дерево, аерографія, художній розпис, інкрустація кристалами Swarovski.

 

 
 

Ексклюзивні телефони із золота, платини, паладію та срібла, елітні телефони в обробці натуральною екзотичною шкірою та хутром, лазерне гравіювання, інкрустація діамантами та кристалами swarovski, аерографія, позолота, тюнінг та моддінг стільникових телефонів, програмний тюнінг телефон. Виготовлення ексклюзивних корпусів для мобільних телефонів, без аналогів. Моббінг Виготовлення дерев'яних та кам'яних корпусів для смартфонів, розкішні чохли, футляри, кейси ручної роботи, дизайнерські подарункові коробки та багато іншої розкоші від Арт Студії MJ.


Украина, Одесса, ул. Канатная 28, Арт-Студия "MJ"
+380949474650 (Whatsapp, |Telegram, Viber)
vipclients777@gmail.com