UKR | RUS | ENG       

 
дуже дорого і дуже престижно

ОБРАНЕ  - ¦ТЕЛЕФОНИ  - ФЛЕШКИ - КОМП'ЮТЕРИ - V.I.P. ПОДАРУНКИ - ПОСЛУГИ - КОНТАКТИ

Унікальні VIP вироби та послуги еліт-класу від Арт-Студії MJ.

- Ексклюзивні телефони MJ - мобільні телефони із золота та платини, у шкірі крокодила та пітона, інкрустовані діамантами. Авторські люкс чохли та кейси.

- Флешки класу люкс - унікальні флешки з найрозкішніших та найдорожчих матеріалів у поєднанні з винятковими параметрами – ідеальні luxury аксесуари.

- Комп'ютери, ноутбуки та планшети - найшвидші, найкрасивіші, най-най. Єдині у своєму роді. Космічні властивості. Люкс техніка для вибраних.

- VIP подарунки від Art-Studio MJ - справжній ексклюзив, подарунки та сувеніри для еліти. Неймовірні речі у авторському виконанні. На вас чекає позитивний шок, будьте готові.

- Унікальні послуги - ексклюзивні ювелірні роботи із золотом, платиною, діамантами, шкірою, деревом, каменем... позолота, гравіювання, аерографія, інкрустація...
       * Вся продукція Арт-Студії MJ випускається за індивідуальними замовленнями, кожен виріб унікальний і виготовляється вручну.
 

 

Ексклюзивні телефони, ноутбуки, планшети та флешки, унікальні сумки та аксесуари, елітні сувеніри та VIP подарунки, інкрустація діамантами, тюнінг, персоналізація, індивідуальний дизайн та багато іншого від Арт Студії MJ.


Україна,
 Одеса,  вул. Канатна, 28,  Арт-Студія "MJ"
+38 (094) 947-46-50,   +38 (050) 522-33-30
vipclients777@gmail.com